Konkurs wiedzy o Janie Pawle II

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół miasta Mława i powiatu mławskiego do udziału w konkursie wiedzy o jednym z największych Polaków ostatnich lat – św. Janie Pawle II, który organizowany jest w ramach uroczystych obchodów Mławskiego Roku św. Jana Pawła II.

Organizatorem konkursu jest Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie.

Współorganizatorzy: Stowarzyszenie Pontyfikat Papieża Jana Pawła II, Miejska Biblioteka Publiczna w Mławie, Szkoła Podstawowa nr 6 w Mławie, Zespół Szkół nr 4 w Mławie.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu do pobrania poniżej.

szkoły podstawowe

szkoły średnie