Legimi – Wypożyczaj i czytaj ebooki bez limitu

Informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Mławie przygotowała dla czytelników nową usługę.

W bibliotece można pobrać kody do bezpłatnego korzystania z platformy LEGIMI. Aktywując kod można czytać książki na czytniku, smartfonie, tablecie lub komputerze. Legimi posiada w swoich zasobach 60 tysięcy e-booków.

Pobrane kody są aktywne przez miesiąc, nie mamy limitu stron, ale ilość kodów jest limitowana, więc prosimy już odbierać kody na styczeń.

Zasady korzystania:

1. Odwiedzacie bibliotekę (Wypożyczalnia dla dorosłych, Oddział dla dzieci, Filia nr 1, Filia nr 2)
  2. Pobieracie w bibliotece darmowy kod
  3. Logujecie się na stronie Legimi (https://www.legimi.pl/mazowieckie)
  4. Korzystacie do woli z ponad 60 tys. tytułów.

Zapraszamy!

Ulotka do pobrania poniżej