MŁODY CZYTELNIK UHONOROWANY W MBP- FILIA NR 1

Pierwszy Młody Czytelnik został uhonorowany w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mławie –  Filii nr 1 (ul. Graniczna 39) w ramach projektu „Mała książka-wielki człowiek”. Po zebraniu kompletu naklejek na karcie Małego Czytelnika, otrzymał przypinkę oraz imienny dyplom.

Poniżej krótka informacja o projekcie.

Miejska Biblioteka Publiczna im. B. Prusa w Mławie bierze udział w projekcie „Mała książka – wielki człowiek”

Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat wraz z rodzicami do jednej z trzech placówek bibliotecznych: Oddziału dla dzieci MBP, Filii nr 1 MBP lub Filii nr 2 MBP po odbiór Wyprawki Czytelniczej (ilość ograniczona – do wyczerpania zapasów).

W wyprawce, dzieci znajdą książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika. W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany przypinką i imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.