MŁODY CZYTELNIK UHONOROWANY W MBP- FILIA NR 1

Pierwszy Młody Czytelnik został uhonorowany w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mławie –  Filii nr 1 (ul. Graniczna 39) w ramach projektu „Mała książka-wielki człowiek”. Po zebraniu kompletu naklejek na karcie Małego Czytelnika, otrzymał przypinkę oraz imienny dyplom.

Poniżej krótka informacja o projekcie.

Miejska Biblioteka Publiczna im. B. Prusa w Mławie bierze udział w projekcie „Mała książka – wielki człowiek”

Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat wraz z rodzicami do jednej z trzech placówek bibliotecznych: Oddziału dla dzieci MBP, Filii nr 1 MBP lub Filii nr 2 MBP po odbiór Wyprawki Czytelniczej (ilość ograniczona – do wyczerpania zapasów).

W wyprawce, dzieci znajdą książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika. W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany przypinką i imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

logo programu regionalnego narodowa strategia spójności
logo mazowsze serce dla polski
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.