AKCJA PODARUJ PLUSZOWEGO MISIA

W tym roku mamy okrągłą – X edycję akcji organizowanej przez Filię nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. B. Prusa w Mławie przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie. Każdy, kto chciałby wziąć udział w tym szczytnym przedsięwzięciu, może przynieść pluszowego misia do Filii nr 1 MBP (Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Graniczna 39). Akcja trwa od 4 do 22 listopada br.

Wszystkie podarowane przez Was misie (pluszaki) otrzymają etykietkę z napisem dla przyjaciela i będą zaprezentowane na wystawie w bibliotece. Wystawę pluszaków będzie można oglądać od 25 do 27 listopada w godzinach otwarcia biblioteki.

Misie, które mają być przekazane innym dzieciom powinny być czyste, estetyczne i w dobrym stanie.

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!!!