WAKACJE 2019 W FILII NR 1

W czasie tegorocznych wakacji w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie odbywały się spotkania z dziećmi z Przedszkola nr 2 w Mławie. Były wyprawy książkowe w krainę baśni, moda dla księżniczek i projektowanie biżuterii, letnie malowanie na czarnym oraz kolory lata-malowanie motyli. Dzieci wykonywały prace na miejscu oraz brały udział w różnych zabawach przygotowanych przez bibliotekarkę Lidię Piskorską. Dnia 11 lipca br. odbyły się też wakacje z Maxem na Wólce. Były zabawy przygotowane przez Filię nr 1.

W piątek 30 sierpnia br. odbyło się podsumowanie wakacji i wybrano najbardziej aktywne osoby. Nagrodzono 5 dzieci. W tym dniu też nie obyło się bez ulubionych zabaw dla dzieci: rzucanie lotkami i losowanie rekwizytów z bajek. Łącznie we wszystkich zabawach wakacyjnych zorganizowanych przez Filię nr 1 uczestniczyły 173 osoby.