WAKACJE 2019 W FILII NR 1

W czasie tegorocznych wakacji w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie odbywały się spotkania z dziećmi z Przedszkola nr 2 w Mławie. Były wyprawy książkowe w krainę baśni, moda dla księżniczek i projektowanie biżuterii, letnie malowanie na czarnym oraz kolory lata-malowanie motyli. Dzieci wykonywały prace na miejscu oraz brały udział w różnych zabawach przygotowanych przez bibliotekarkę Lidię Piskorską. Dnia 11 lipca br. odbyły się też wakacje z Maxem na Wólce. Były zabawy przygotowane przez Filię nr 1.

W piątek 30 sierpnia br. odbyło się podsumowanie wakacji i wybrano najbardziej aktywne osoby. Nagrodzono 5 dzieci. W tym dniu też nie obyło się bez ulubionych zabaw dla dzieci: rzucanie lotkami i losowanie rekwizytów z bajek. Łącznie we wszystkich zabawach wakacyjnych zorganizowanych przez Filię nr 1 uczestniczyły 173 osoby.

ZDJĘCIA

logo programu regionalnego narodowa strategia spójności
logo mazowsze serce dla polski
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.