LEKCJA BIBLIOTECZNA W FILII NR 1

Dnia 25 stycznia 2019 r. Filię nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie odwiedziła klasa Ic ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Mławie wraz z opiekunką Panią Grażyną Tokarską. To była lekcja biblioteczna, w czasie której dzieci dowiedziały się jak zostać czytelnikiem biblioteki oraz jakie są zasady wypożyczania książek. Bibliotekarka wytłumaczyła, ile czasu można przetrzymywać książkę, aby nie dostać upomnienia i nie płacić regulaminowej kary oraz jak należy obchodzić się z książką, aby jej nie zniszczyć.

Ze względu na rozpoczynające się od poniedziałku ferie zimowe dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie spędzić wolny czas i wrócić szczęśliwie do szkoły. Uczniowie dostali zaproszenie na ferie organizowane przez Filię nr 1 wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie.

Na koniec spotkania wspólne zabawy z dziećmi umiliły pobyt w bibliotece. Bibliotekarka otrzymała od dzieci niespodziankę – własnoręcznie wykonane serce z wpisem podziękowania za spotkanie.

ZDJĘCIA

logo programu regionalnego narodowa strategia spójności
logo mazowsze serce dla polski
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.