AKCJA PRZERWA NA WSPÓLNE CZYTANIE

Miejska Biblioteka Publiczna im. B. Prusa w Mławie bierze udział w ogólnopolskiej akcji Kinder Mleczna Kanapka „Przerwa na wspólne czytanie”. Placówki, które dostaną największą liczbę głosów otrzymają pakiety książek. 20 najlepszych bibliotek otrzyma zestawy 250 książek i pufy do wspólnego czytania, 100 kolejnych zestawy 50 książek.

Aby zagłosować na bibliotekę należy kliknąć w link https://www.wspolneczytanie.pl/konto, zarejestrować się (rejestracja przebiega błyskawicznie, link do aktywacji konta przeważnie wpada do spamu) oraz wyszukać naszą bibliotekę na liście. Dziennie można oddać jeden głos. Głosowanie trwa do 31 października 2017 r.

Liczymy na Wasze głosy Drodzy Czytelnicy!