Spotkanie z Jerzym Kostowskim

Dnia 11 marca 2016 r. w czytelni dla dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej im. B. Prusa w Mławie odbyło się spotkanie autorskie z Panem Jerzym Kostowskim – autorem książki Przywilej wyboru.

Jest to książka niezwykła, z pogranicza psychologii i filozofii podparta bardzo ciekawymi ilustracjami Katarzyny Ślusarskiej oraz wierszami Małgorzaty Marenin rozpoczynającymi każdy rozdział, a napisana przez chemika z zawodu.

Autor okazał się bardzo charyzmatycznym i ciekawym mówcą. Podczas spotkania mieliśmy okazję poznać ciekawe fakty z życia i przekonać się na jego przykładzie, iż pozytywne zmiany w życiu są potrzebne oraz co najważniejsze możliwe do zrealizowania. Trzeba chcieć działać, chcieć więcej, a nie przyzwyczajać się do minimum.

Dowiedzieliśmy się też jak żyć w równowadze i w poczuciu dobrze podjętych decyzji, jak skutecznie wykorzystać swoje talenty czy pozytywnie wpływać na życie najbliższych. To było naprawdę inspirujące spotkanie o wielu kluczowych sprawach egzystencjalnych. Na koniec autor odczytał z książki Przywilej wyboru pewien humorystyczny fragment, o tym żeby nie „zwlekać” z działaniem w życiu.

Słodki poczęstunek uświetnił miłe, popołudniowe spotkanie.

logo programu regionalnego narodowa strategia spójności
logo mazowsze serce dla polski
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.